* Дизайн продукту і технічні характеристики можуть залежати від моделі та розміру екрана телевізора.
Оцініть чіткість передачі деталей з роздільною здатністю 4K UHD, що в 4 рази перевищує роздільну здатність Full HD. Тепер ви зможете роздивитися зображення у найдрібніших деталях.
Переглядайте HDR-контент з підвищеним рівнем чіткості зображення і природною передачею кольору. UHD телевізор Samsung відкриває більше деталей в яскравих і темних ділянках зображення на екрані.
Дивіться ваш улюблений контент з природною передачею кольору, завдяки чому зображення на екрані не відрізняються від реальності. Випробуйте нові відчуття від перегляду зображення з високою якістю кольору.
Насолоджуйтеся оптимізованими для перегляду кольором, чіткістю і рівнями контрастності. Інтелектуальна технологія підсвічування UHD Dimming ділить екран на невеликі блоки для більш точної передачі деталей.
* Реальний вигляд продукту може відрізнятися від наведеного зображення. Див. Нашу галерею продуктів.
Сучасний, гладкий і тонкий телевізор гармонійно впишеться в інтер'єр вашого будинку.
* Реальний вигляд продукту може відрізнятися від наведеного зображення. Див. Нашу галерею продуктів.
Швидкий, зручний і інтелектуальний спосіб управління Smart-TV. Універсальний пульт дистанційного керування, ваш персональний помічник виконує роль простого хаба, що дозволяє управляти всіма пристроями. Більше контенту, легше доступ. Ніколи ще керування телевізором не було настільки зручним!
* Зображення змодельовані і призначені виключно для демонстраційних цілей. Характеристики зовнішнього вигляду і дизайну телевізора, які не впливають на продуктивність, можуть бути змінені без попереднього повідомлення. ** Smart сервіс і вид призначеного для користувача інтерфейсу може змінюватися в залежності від моделі пристрою та регіону продажів. *** Всі пристрої повинні бути підключені до однієї і тієї ж мережі. Необхідний доступ в Інтернет. **** Необхідна підписка на Netflix.
Не витрачайте час на пошук того, що ви хочете подивитися ще. Універсальний Гід не тільки покаже вам популярний контент, але і порекомендує контент, спеціально підібраний для вас на підставі аналізу ваших уподобань, які він зробив за останні кілька місяців.
Купить UHD телевизор Samsung 58'' 4K/Smart TV вы можете, оформив заказ у нас на сайте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Южная Корея |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 58 дюйм |
| Поддержка HDTV | Да |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | LED |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Функции | |
| FM-радио | Да |
| Защита от детей | Да |
| Картинка в картинке | Да |
| Поддержка DLNA | Да |
| Поддержка Skype | Да |
| Таймер сна | Да |
| Функция "Time Shift" | Да |
| Язык меню | Английский, Русский |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi |
| Вход/Выход | VGA |
| Количество разъемов HDMI | 3 |
| Количество разъемов SCART | 1 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Количество разъемов VGA | 1 |
| Размеры | |
| Вес | 6.6 кг |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Ширина | 1280 мм |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C |
| Поддержка телевизионных стандартов | PAL, NTSC, SECAM |
| Телетекст | Да |
| Изображение | |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Угол обзора | 178 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Разрешение экрана | 4K |
| Реплика | Да |