496 ₴
396,80 ₴
Акумуляторна батарея – це герметизований, свинцево-кислотний акумулятор, який використовується як джерело безперебійного живлення UPS для радіоелектронної апаратури, комп'ютерів, котельного та медичного обладнання.
Він має велику товщину пластин електродів, тому термін служби в режимі тривалого розряду набагато триваліший.
Заряджання акумулятора відбувається в процесі підключення до мережі живлення. Повна зарядка відбудеться протягом 8 годин нормальної експлуатації.
Завдяки технології виготовлення може бути використаний в будь-якому положенні, продається вже зарядженим і абсолютно готовим до роботи, має низький коефіцієнт саморозряду, ідеально працює як при високих, так і при низьких температурах.
Тип акумулятора: Свинцево-кислотний
Номінальна напруга: 4V
Ємність акумулятора: 4,5Ah
Розмір: 70х45х95 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 4.5 А·ч |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Напряжение | 4 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 95 мм |
| Длина | 45 мм |
| Ширина | 70 мм |