


19 019 ₴
14 119 ₴
Представляємо вашій увазі Телевізор смарт TCL 55" – ідеальне рішення для домашнього кінотеатру та комфортного перегляду улюблених програм. дисплея
Телевізор оснащений адаптивним UHD 4K дисплеєм з неймовірною деталізацією і насиченими кольорами. Технологія HDR покращує контрастність і глибину зображення, а частота оновлення 120 Гц і час відгуку всього 1 мс занурюючим.
Завдяки операційній системі Android 15, 2 Гб ОЗУ і 16 Гб вбудованої пам'яті ви отримуєте швидкий доступ до улюблених додатків, стрімінгових платформ і онлайн-контенту. носії та насолоджуватися улюбленими каналами без зайвих проводів.
Телевізор TCL 55" Smart-TV – це поєднання передових технологій, стильного дизайну та високої продуктивності, яке робить його чудовим вибором для вашого будинку. Насолоджуйтесь якісним зображенням, плавною анімацією та зручним інтерфейсом щодня.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Південна Корея |
| HD-формат | 1080р |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Кріплення на стіну | Так |
| Операційна система | Android |
| Підтримка HDTV | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Функції | |
| FM-радіо | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Підтримувані формати | AVI, MP3, Picture CD, JPEG, MKV, Xvid, DivX, SVCD, VideoCD, WMA, MPEG4 |
| Підтримка 24p True Cinema | Так |
| Таймер сна | Так |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Мова меню | Англійська, Французька, Іспанська, Російська, Китайський, Німецький |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | VGA |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Кількість роз'ємів VGA | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 640 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-T2 |
| Підтримка телевізійних стандартів | NTSC, SECAM, PAL |
| Зображення | |
| Частота екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Репліка | Так |